Inactive Users (1.0.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Never
ast: Nunca

en: Last login
ast: Sesión última

en: Users
ast: Usuarios
