Inactive Users (1.0.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Send email
az: Email göndər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Never
az: Heç vaxt

en: Last login
az: Son loqin

en: Users
az: İstifadəçilər
