Inactive Users (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Send email
be: Адправіць email

en: Action
be: Дзеянне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Never
be: Ніколі

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Users
be: Карыстальнікі
