Inactive Users (1.0.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
