Inactive Users (1.0.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Action
ca: Acció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Never
ca: Mai

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Users
ca: Usuaris
