Inactive Users (1.0.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Action
cs: Akce

en: Email
cs: E-mail

en: Never
cs: Nikdy

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Users
cs: Uživatelé
