Inactive Users (1.0.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Send email
da: Send e-mail

en: Action
da: Handling

en: Email
da: E-mail

en: Never
da: Aldrig

en: Last login
da: Seneste login

en: Users
da: Brugere
