Inactive Users (1.0.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Send email
de: E-Mail senden

en: Action
de: Aktion

en: Email
de: E-Mail

en: Never
de: Nie

en: Last login
de: Letzte Anmeldung

en: Users
de: Benutzer

en: Invalid user.
de: Ungültiger Benutzer.

en: Already sent
de: Bereits gesendet
