Inactive Users (1.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Send email
el: Στείλε email

en: Action
el: Ενέργεια

en: Never
el: Ποτέ

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Users
el: Χρήστες
