Inactive Users (1.0.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Action
eo: Ago

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Users
eo: Uzantoj
