Inactive Users (1.0.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Send email
et: Saada kiri

en: Action
et: Tegevus

en: Email
et: E-kiri

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Users
et: Kasutajad
