Inactive Users (1.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Action
eu: Ekintza

en: Email
eu: Eposta

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak
