Inactive Users (1.0.4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Action
fa: عملکرد

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Never
fa: هیچوقت

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Users
fa: کاربران
