Inactive Users (1.0.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Action
fi: Toiminto

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Users
fi: Käyttäjät
