Inactive Users (1.0.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: Email
fr: Courriel

en: Never
fr: Jamais

en: Last login
fr: Dernière connexion

en: Users
fr: Utilisateurs
