Inactive Users (1.0.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Action
gl: Acción

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Never
gl: Nunca

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Users
gl: Usuarios
