Inactive Users (1.0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Action
he: פעולה

en: Email
he: דוא"ל

en: Never
he: אף פעם

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Users
he: חברי האתר
