Inactive Users (1.0.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Send email
hi: ईमेल भेजें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Email
hi: ईमेल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Last login
hi: अंतिम लॉगइन

en: Users
hi: प्रयोक्ता
