Inactive Users (1.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Action
hr: Akcija

en: Email
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Users
hr: Korisnici
