Inactive Users (1.0.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Send email
hu: Email küldése

en: Action
hu: Művelet

en: Email
hu: E-mail

en: Never
hu: Soha

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Users
hu: Felhasználók
