Inactive Users (1.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Never
hy: Երբեք

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը
