Inactive Users (1.0.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Send email
id: Kirim email

en: Action
id: Tindakan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Last login
id: Login terakhir

en: Users
id: Pengguna
