Inactive Users (1.0.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Action
is: Aðgerð

en: Email
is: Netfang

en: Never
is: Aldrei

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: Users
is: Notendur
