Inactive Users (1.0.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Action
it: Azione

en: Email
it: E-mail

en: Never
it: Mai

en: Last login
it: Ultimo accesso

en: Users
it: Utenti
