Inactive Users (1.0.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Send email
ja: メール送信

en: Action
ja: アクション

en: Email
ja: メール

en: Never
ja: なし

en: Last login
ja: 最終ログイン

en: Users
ja: ユーザー

en: UID
ja: ユーザーID
