Inactive Users (1.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Action
jv: Aksi

en: Never
jv: Ora tahu

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Users
jv: Panganggo
