Inactive Users (1.0.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Never
ka: არასდროს

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები
