Inactive Users (1.0.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Action
km: អំពើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Never
km: កុំ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
