Inactive Users (1.0.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
