Inactive Users (1.0.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Action
ku: کردار

en: Email
ku: ئیمێل

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
