Inactive Users (1.0.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Action
lt: Veiksmas

en: Email
lt: El. paštas

en: Never
lt: Niekada

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Users
lt: Nariai
