Inactive Users (1.0.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Action
lv: Darbība

en: Email
lv: E-pasts

en: Never
lv: Nekad

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Users
lv: Lietotāji
