Inactive Users (1.0.4) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Action
ms: Tindakan

en: Email
ms: E-mel

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Last login
ms: Log masuk terakhir

en: Users
ms: Pengguna-pengguna
