Inactive Users (1.0.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Email
ne: ईमेल

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
