Inactive Users (1.0.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Action
nl: Actie

en: Email
nl: E-mail

en: Never
nl: Nooit

en: Last login
nl: Laatste login

en: Users
nl: Gebruikers

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: Inactive Users
nl: Inactive gebruikers
