Inactive Users (1.0.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Action
oc: Accion

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Never
oc: Pas jamai

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Users
oc: Utilizaires
