Inactive Users (1.0.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Action
pl: Akcja

en: Never
pl: Nigdy

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Invalid user.
pl: Nieprawidłowy użytkownik.
