Inactive Users (1.0.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Action
ps: چار

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: Users
ps: غړي
