Inactive Users (1.0.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: Action
pt: Ação

en: Never
pt: Nunca

en: Last login
pt: Último login

en: Users
pt: Usuários

en: Invalid user.
pt: Usuário inválido.
