Inactive Users (1.0.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Send email
ro: Trimite email

en: Action
ro: Acțiune

en: Email
ro: email

en: Never
ro: Niciodată

en: Last login
ro: Ultima logare

en: Users
ro: Utilizatori
