Inactive Users (1.0.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Action
ru: Действие

en: Never
ru: Никогда

en: Last login
ru: Последний вход

en: Users
ru: Пользователи
