Inactive Users (1.0.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Action
sk: Akcia

en: Email
sk: E-mail

en: Never
sk: Nikdy

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia
