Inactive Users (1.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Action
sl: Akcija

en: Never
sl: Nikoli

en: Users
sl: Uporabniki
