Inactive Users (1.0.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Action
sv: Åtgärd

en: Email
sv: E-post

en: Never
sv: Aldrig

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Users
sv: Användare
