Inactive Users (1.0.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Action
th: แอคชั่น

en: Email
th: อีเมล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Last login
th: เข้าสู่ระบบล่าสุด
