Inactive Users (1.0.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Action
tr: Eylem

en: Email
tr: E-posta

en: Never
tr: Asla

en: Last login
tr: Son giriş

en: Users
tr: Kullanıcılar
