Inactive Users (1.0.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
