Inactive Users (1.0.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Action
uk: Дія

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Never
uk: Ніколи

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Users
uk: Користувачі

en: Invalid user.
uk: Недійсний користувач.
