Inactive Users (1.0.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Action
vi: Thao tác

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Last login
vi: Đăng nhập cuối

en: Users
vi: Người dùng
