Inactive Users (1.0.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
